اخبار | اتاق تاریک

Home-اطلاع رسانی-اخبار

اخبار ما در اتاق تاریک

«تطبیق» به سی‌وششمین جشنواره «سینه کید» هلند راه یافت
 

«تطبیق» به سی‌وششمین جشنواره «سینه کید» هلند راه یافت

پنجشنبه، 17 شهریور 1401 | Article Rating

فیلم کوتاه «تطبیق» به کارگردانی مهرداد حسنی و تهیه‌کنندگی حسن محمدی به بخش رقابت اصلی سی و ششمین دوره فستیوال «سینه کید» هلند راه یافت.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام دست اندرکاران این فیلم،جشنواره Cinekid بزرگترین جشنواره رسانه ای کودک در جهان است و در این جشنواره کودکان ۳ تا ۱۴ ساله می توانند فیلم ها و تولیدات تلویزیونی جدید را تماشا کنند و با سازندگان آنها ملاقات کنند. در این جشنواره کودکان فرصتی برای حضور در یک منطقه بازی پر از تاسیسات هنری تعاملی، کارگاه‌ها، بازی‌ها و برنامه پیدا می‌کنند. بیش از ۳۰ سال است که بنیاد سینه کید متعهد شده است که تولید این نوع رسانه برای کودکان باشد و به کودکان اجازه دهد خود در ایجاد آن سهیم باشند، با هدف هدایت توسعه رسانه ای آنها، کمک به آنها در یادگیری نگاه انتقادی به رسانه ها و جهان بینی خود را گسترش دهند.

این جشنواره ۲۳ مهر تا ۸ آبان ماه مصادف با ۱۵تا ۳۰ اکتبر ۲۰۲۲ در شهر آمستردام برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان «تطبیق» آمده است: «شاهرخ کودکی است که تلاش می‌کند خودش را با حقیقت درونش تطبیق دهد.» در این فیلم کوتاه معید آسوده، منصور نصیری، فاطمه مرادی، حسن خوشحالت، مریم گلدوز، جمشید بهادری، سیدکاظم حسینی و سیدمحمد رضا حسینی ایفای نقش دارند.

فهرست عوامل: تهیه‌کننده: حسن‌محمدی، کارگردان: مهرداد حسنی، نویسنده: فرزاد احمدی، مدیر فیلمبرداری: پویان آقابابایی، تدوین: مجید طارمی، طراح چهره پردازی: فریور معیری، صدابردار: سامان شهامت، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، طراح لباس: سپیده دستینه، طراح صحنه: مهرداد حسنی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مرضیه اکبرنژاد، دستیاران صحنه: سیدکاظم حسینی، هادی سلطانی فر، مدیر تولید: رامین گودرزی، جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کریمیان، جلوه ویژه کامپیوتری: افروز توکلی، جانشین تهیه‌کننده: مریم آقابابایی، عکاس: مهسا عباسی، مشاور رسانه‌ای: آزاده فضلی، مجری طرح: سعید زمانیان. پخش بین الملل: شرکت AtoZinema به مدیریت آزاده مسیح زاده. این فیلم محصول موسسه فیلمسازی اتاق تاریک است.

تصاویر
  • «تطبیق» به سی‌وششمین جشنواره «سینه کید» هلند راه یافت
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری